Truhlářství Verner - Truhlářství Pardubice

Návrhy a realizace

Ve spolupráci s AD-ARCH.cz Ing. arch. Alenou Doležalovou můžeme nabídnout: Logo Ad-Arch.cz

  • Návrhy a dispozice interéru
  • 3D vizualizace interiéru
  • Poradenství při realizaci interiéru
  • Desing a realizace nábytku ve spolupráci s truhlářem
  • Návrh interiéru rodinných domů

Luxusní ložnice Návrh interiéru řeší povrchové úpravy stěn a stropů, materiály podlah, obklady, nábytek, vybavení, dekorace, zeleň apod. Součástí řešení interiéru mohou být kuchyňské linky, koupelny, úložné prostory (zádveří, šatny…).

Ve spolupráci s truhlářství VERNER navrhuje atypický nábytek a zařízení interiéru. Součástí řešení interiéru je také návrh osvětlení. Součástí návrhu interiéru jsou vždy 3D vizualizace, které umožní klientovi uvidět budoucí stav prostoru ještě před vlastní realizací.

Vizualizace umožní vyzkoušet různé varianty řešení prostoru – barvy a materiály povrchů, zařízení, osvětlení apod…

Proč využít služeb architekta?

Návrh a realizace interiéru Výsledkem jeho práce je projekt navržený přesně na míru investora. S investorem probere jeho potřeby, očekávání, životní styl i plány do budoucna, zjistí jeho vkus, záliby a potřeby. Navrhne prostor tak, aby se v něm investor cítil dobře a byl příjemný k bydlení na celý život.

Jako architekt vidí všechny stavební souvislosti a možnosti daného objektu, pozemku, místa a jeho okolí a tyto všechny faktory kombinuje s požadavky investora pro nejlepší možný výsledek.

S investorem probere samozřejmě i jeho nápady ohledně řešení, takže sám investor bude též součástí tvůrčího procesu.

Vše důležité do detailu vymyslí, zpracuje návrhy, vizualizace a projekt tak, aby vše bylo připraveno pro samotnou realizaci.

Luxusní ložnice na míru
Ložnice jako z pohádky
Návrhy architektky
Truhlářství Verner, Labětín © 2016